Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Flipcharty
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

EAST BOHEMIAN AIRPORT a.s.

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Uklízeč/ka

Město (Kraj), ulice: Pardubice (Pardubice) Pražská  | Více informací o Statutární město Pardubice
Obor: Služby

Popis pozice:
Přijmeme Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Uklízeč/ka
- Nástup od 2017-10-01
- Turnusové služby
- Místo výkonu práce Pardubice - Popkovice. Podmínkou řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, trestní bezúhonnost, časová flexibilita. Úklid paluby letadel, odletových hal, administrativních a venkovní prostor v areálu letiště. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, bonusový program Místo je vhodné i pro absolventy a OZP První kontakt telefonicky (PO - PÁ 8:00 - 15:00) nebo e-mailem. Výběrová řízení: 21.9.2017 13:00 - 15:30 22.9.2017 13:00 - 15:00 Dle telefonické domluvy

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 13000 do 15000
- Podnikové stravování

Web: http://www.airport-pardubice.cz
Kontakt: Ing. Kotašková,, Minaříková Marie
Email: eba@airport-pardubice.cznic
Telefon: +420 606 068 704,460 002 823
Při zájmu o volné místo Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Uklízeč/ka, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.