Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Jmenovky a pouzdra
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

SANATORIUM TOPAS s.r.o.

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka

Město (Kraj), ulice: Holice (Pardubice) Husova  | Více informací o Město Holice
Obor: Služby
Zdravotnictví a sociální péče

Popis pozice:
Přijmeme Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka
- Nástup od 2017-10-01
- Dvousměnný provoz
- Místo výkonu práce Holice. Nástup dle dohody. Pracovní doba od 7:00 do 19:00 - dvousměnný provoz Pracovní náplň: úklidové práce v domově pro seniory. Požadujeme: smysl pro čistotu a pořádek, kladný přístup k seniorům, flexibilita, zodpovědný přístup, občanská a morální bezúhonnost Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení. Moderně a nově vybavené pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Místo je vhondé i pro absolventy.

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 13000 do 14000

Web:
Kontakt: Hynková, Eva
Email: eva.hynkova@sanatorium-topas.cznic
Telefon: +420 604 289 656
Při zájmu o volné místo Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.