Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Pojízdné tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Československá obchodní banka, a. s.

Úředníci v oblasti statistiky, finančnictví a pojišťovnictví KLIENTSKÝ PRACOVNÍK/CE

Město (Kraj), ulice: Klatovy (Klatovy) nám. Míru  | Více informací o Město Klatovy
Obor: Administrativa
Ekonomika, bankov., pojišť...

Popis pozice:
Přijmeme Úředníci v oblasti statistiky, finančnictví a pojišťovnictví KLIENTSKÝ PRACOVNÍK/CE
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je držitelem prestižních ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele. Staňte se součástí našeho úspěchu. CO BUDE VAŠE PRÁCE? - Zjišťování potřeb: Navažte s klienty osobní vztah a naslouchejte jim. Co klient řeší? Jaká je jeho životní situace? Umíme mu jako banka pomoct? - Prodej a péče: S úsměvem pomozte každému klientovi, který k nám zavítá. Ať už potřebuje založit účet, zlevnit pojistku na auto nebo postavit nový dům. Připravte nabídku a dotáhněte obchod do konce. Na základě spokojených stávajících klientů získáte ty nové. CO OD NÁS DOSTANETE? - Fixní měsíční mzdu a extra bonus na základě obchodních výsledků - Kromě standardních jako 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na životní a penzijní připojištění máme ještě navíc - 3 dny zdravotního volna - Bohatou cafeterii - Zvýhodněné produkty banky - Mobilní tarif s internetem a neomezeným voláním - Možnosti kariérního růstu - Velmi propracovaný vzdělávací systém - Velké množství slev u smluvních partnerů - Motivační soutěže s finančním ohodnocením - Pro zaměstnance pořádáme společenské a sportovní aktivity (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky Pokud máte chuť se do toho s námi pustit, stačí Vám jen SŠ vzdělání s maturitou a motivace odvádět dobrou práci. Kontakt: Klára Pomyjová, specialista náboru, e-mail: kpomyjova@csob.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Pomyjová, Klára
Email: kpomyjova@csob.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Úředníci v oblasti statistiky, finančnictví a pojišťovnictví KLIENTSKÝ PRACOVNÍK/CE, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.