Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Jmenovky a pouzdra
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Vrchní referenti Policie ČR Policista/policistka

Město (Kraj), ulice: Přerov (Přerov) U Výstaviště  | Více informací o Statutární město Přerov
Obor: Ostatní
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Vrchní referenti Policie ČR Policista/policistka
- Nástup od 2017-11-01
- Nepřetržitý provoz
- Požadavky: Žádáni jsou především fyzicky a psychicky zdatní, zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní uchazeči, kteří splňují zákonné požadavky a kteří jsou připraveni pro výkon náročné a rizikové služby v nepřetržitém režimu. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Bc. Ranaty Votavové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: renata.votavova@pcr.cz; - telefonicky (Po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 974 778 400 nebo 607 006 943; - osobně (Po - Pá 08,30 - 11,30 a 12,30 - 14,30hod.) na adrese: Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Územní odbor Přerov, U Výstaviště č.p. 3183/18, 750 02 Přerov 2

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20120 do

Web:
Kontakt: Votavová, Renata
Email: renata.votavova@pcr.cznic
Telefon: +420 974 778 400;607 006 943
Při zájmu o volné místo Vrchní referenti Policie ČR Policista/policistka, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.