Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

REPAM ELEKTRO s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Město (Kraj), ulice: Litvínovice (České Budějovice) Pod Stromovkou  | Více informací o Obec Litvínovice
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE
- Nástup od 2017-09-12
- Jednosměnný provoz
- Přijmeme do svého týmu administrativní pracovnici. Požadujeme minimální vzdělání ÚSO ekonomické s maturitou, velmi dobrá znalost práce na PC, komunikativnost, smysl pro zodpovědnost a pečlivost. Nástup: možný ihned Mzda: od 15.000,-- Kč Životopisy zasílejte na adresu: vlckova@repam.cz Tel: 387 22 0257 Bc. Vlčková

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do

Web:
Kontakt: Vlčková, Vlasta
Email: vlckova@repam.cznic
Telefon: +420 387 220 257
Při zájmu o volné místo Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.