Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Pojízdné tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

LuckyNet s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, ŘIDIČKA

Město (Kraj), ulice: České Budějovice (České Budějovice) Žižkova tř.  | Více informací o Statutární město České Budějovice
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, ŘIDIČKA
- Nástup od 2017-12-07
- Dvousměnný provoz
- Těšíme se na schopnou posilu do našeho týmu. Nabízíme smysluplnou, různorodou a zajímavou práci; dlouhodobě motivační finanční ohodnocení; mladý kolektiv; počáteční zaškolení a dlouhodobé nabývání znalostí; stravenky a slevy na naše služby pro vás a vaše známé. Poskytujeme služby v telekomunikacích, každý úkol je pro nás výzvou, jak jej úspěšně vyřešit. Ideální kandidát na tuto pozici je slušný, pracovitý a zodpovědný, nemusí mít žádné vzdělání, ale musí si umět nápaditě poradit s plněním úkolů, srozumitelně a jasně umět předávat informace a jednoduše organizovat a plánovat práci. ŘP sk. B a pokročilá dovednost s prací na PC podmínkou, orientace v technických záležitostech výhodou. Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Vás.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 25000
- Jiné výhody
- Naturální výhody

Web:
Kontakt: Vařilová, Dana
Email: dana.varilova@luckynet.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, ŘIDIČKA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.