Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Magnetické tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

"Člověk zpět k člověku"

Všeobecní administrativní pracovníci Provozní administrativní pracovníci

Město (Kraj), ulice: Samopše (Kutná Hora)  | Více informací o Obec Samopše
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Všeobecní administrativní pracovníci Provozní administrativní pracovníci
- Nástup od 2017-09-13
- Pružná pracovní doba
- Náplň práce:evidence docházky, zpracování podkladů ke mzdám, plánování služeb, přebírání poštovních zásilek, objednávky potravin a drogerie, vedení evidence skladů, vedení evidence ochraných pracovních pomůcek, BOZP, zpracování statistických a účetních výkazů, žádosti o dotace, jiné administrativní úkony. Požadavky: SŠ, nejlépe ekonomického směru, znalost práce s MS Office, komunikativnost, ochota spolupracovat a pracovat samostatně, zodpovědnost, výhodou ŘP sk. B Nabízíme: stravování v zařízení. V případě zájmu se hlaste telefonicky (8-14hod.) nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Samopše 15

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV

Nabízíme:
- Plat v kč: od 11000 do 14000

Web:
Kontakt: Drazdíková, Eva
Email: info@ddpsamopse.cznic
Telefon: +420 314 314 585
Při zájmu o volné místo Všeobecní administrativní pracovníci Provozní administrativní pracovníci, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.