Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Pojízdné tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Družstvo APICKA

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) DĚLNÍK PRO STAVEBNÍ PRÁCE

Město (Kraj), ulice: Písek (Písek) Na Rozhledně  | Více informací o Město Písek
Obor: Stavebnictví a reality

Popis pozice:
Přijmeme Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) DĚLNÍK PRO STAVEBNÍ PRÁCE
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- ciz ¨- Pracoviště celá ČR dle zakázek firmy. - bourací práce, pomocné stavební práce Požadujeme: fyzickou zdatnost Pracovní doba: dle zakázek - 1 směna - převážně ráno od 6:00 hod. - doprava do zaměstnání zdarma - svoz z Písku Kontakt: tel. Shiman Vasyl 776 391 011 (v době od 7 do 16 hod.)

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 17000 do

Web:
Kontakt: Shiman, Nitsa
Email: nic
Telefon: +420 776 391 011
Při zájmu o volné místo Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) DĚLNÍK PRO STAVEBNÍ PRÁCE, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.