Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Informační stojany
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Alois Krobot

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Truhlář

Město (Kraj), ulice: Šumperk (Šumperk) Čičákova  | Více informací o Město Šumperk
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Truhlář
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- Nástup možný ihned. Vzdělání vyučení v oboru. Jedná se o zakázkovou výrobu na přání zákazníka - zajímavá práce. Požadavky: praxe nutná, spolehlivost. ŘP "B" výhodou. Mzdové podmínky dle praxe. Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ od 6:00 do 15:00, telefonicky na uvedeném tel. čísle nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 14000 do 16000

Web:
Kontakt: Krobot, Alois
Email: info@krobot-interiery.cznic
Telefon: +420 602 546 416
Při zájmu o volné místo Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Truhlář, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.