Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

SLOT Group, a.s.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) RECEPČNÍ DO CASINA

Město (Kraj), ulice: Karlovy Vary (Karlovy Vary) Mariánskolázeňská  | Více informací o Statutární město Karlovy Vary
Obor: Administrativa
Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) RECEPČNÍ DO CASINA
- Nástup od 2017-09-18
- Noční provoz
- RECEPČNÍ DO CASINA Kontakt: p. Petr Lončák, e-mail: cv@slotgroup.cz (zaslat životopis a motivační dopis) Požadujeme: - příjemné vystupování - základní práce na PC - smysl pro zodpovědnost - pečlivost - samostatnost Pracovní doba od 18.00 do 04.00 hod. Místo výkonu práce: Mariánskolázeňská 25, 360 01 Karlovy Vary

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Práce s PC - základní dovednosti PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 18000 do 20000

Web:
Kontakt: Lončák, Petr
Email: cv@slotgroup.cznic
Telefon: +420 724 810 098
Při zájmu o volné místo Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) RECEPČNÍ DO CASINA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.