Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Flipcharty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) Recepční s angličtinou

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Myslíkova  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Administrativa
Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) Recepční s angličtinou
- Nástup od 2017-10-01
- Dvousměnný provoz
- Místo výkonu práce : Myslíkova 171/31, Nové Město - Praha 1 Způsob prvního kontaktu : e-mailem - info@trtprague.cz Kontaktní osoba : pamí Eliška Brambergerová Upřesňující informace : Vzhledem k rapidnímu růstu naší společnosti Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepční. - preferujeme kandidáta s týmovým duchem silnými komunikativními a organizačními dovednostmi - hlavní náplň práce představuje zajištění plynulého chodu recepce kliniky Tradiční čínské medicíny se schopností taktně reagovat na potřeby klientů - nutná znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem - zájem o Tradiční čínskou medicínu a předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím zašlete nám životopis, motivační dopis a případné reference (vše v anglickém jazyce) na e-mail info@trtprague.cz Pro podrobnější informace o nabízené pozici navštivte naši webovou stránku http://trtprague.cz/kariera/ Pohovory proběhnou pouze po předchozí domluvě e-mailem s paní Eliškou Brambergerovou a panem Guoshengem Shangem. Zaměstnanecké výhody : nabízíme 4 týdny dovolené, motivační bonusovou položku mzdy, zaměstnanecké slevy

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola
- Angličtina úroveň: Aktivní
- Čeština úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Brambergerová, Eliška
Email: info@trtprague.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) Recepční s angličtinou, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.