Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Magnetické tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

ADECCO spol.s r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě Operátor/ka dokončování/montáže

Město (Kraj), ulice: Rokycany (Rokycany) Klostermannova  | Více informací o Město Rokycany
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Manipulační dělníci ve výrobě Operátor/ka dokončování/montáže
- Nástup od 2017-09-18
- Nepřetržitý provoz
- Místo výkonu práce: Rokycany, Klostermannova 995 Náplň práce: montáž kompletních soustav nízkotlakých hadic pro automobilový průmysl - jednoduchá manuální práce ve stoje. Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost, praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 15.500,- do 20.000,-Kč/měs., pravidelné čtvrtletní navyšování mzdy, zcela hrazené ubytování, přítomnostní bonus 1550Kč/měsíc, navýšené zákonné příplatky, věrnostní bonus, 5 týdnů dovolené, možnost přestupu do kmene, práce na třísměnný provoz, možno i na čtyřsměnný, nebo nepřetržitý provoz. První kontakt: Zlatko Pohorelský tel.: 724 611 623; 724 611 613, e-mailem: zlatko.pohorelsky@adecco.com, marcela.sudikova@adecco.com, nebo osobně - Po-Pá 8.00-16.30 na pracovišti - Areál spol. Hutchinson

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15500 do 20000

Web:
Kontakt: Pohorelský, Zlatko
Email: zlatko.pohorelsky@adecco.comnic
Telefon: +420 724 611 623
Při zájmu o volné místo Manipulační dělníci ve výrobě Operátor/ka dokončování/montáže, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.