Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Kapsy na dokumenty
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Schmid Logistik, s.r.o.

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti Disponent/ka MKD

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Domažlická  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Administrativa
Logistika a doprava

Popis pozice:
Přijmeme Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti Disponent/ka MKD
- Nástup od 2017-10-02
- Jednosměnný provoz
- Žádáme o zaslání životopisu, případně motivačního dopisu v českém a německém jazyce na e-mail inzerceprace@post.cz Nezbytná je znalost německého jazyka, předchozí praxe v oboru příp. na pozici řidiče MKD vítána, ale není podmínkou - bývalí řidiči MKD s praxí mohou mít základní vzdělání, ostatní SŠ vzdělání dopravního směru. Nástup do zaměstnání možný ihned. Náplní práce je komunikace s řidiči a zákazníky, tvorba cen přepravy, dojednávání zakázek, příprava přepravní dokumentace. Požadujeme odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení vč. přesčasové práce, pracovní doba od 6 h. Nutno zorientovat se geograficky v místech nakládek a vykládek.

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 33000 do

Web:
Kontakt: Životopis,
Email: inzerceprace@post.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti Disponent/ka MKD, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.