Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Flipcharty
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

RUBIKON Centrum

Sekretáři (všeobecní) PROVOZNÍ ASISTENT/KA

Město (Kraj), ulice: Karlovy Vary (Karlovy Vary) Dr. Davida Bechera  | Více informací o Statutární město Karlovy Vary
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Sekretáři (všeobecní) PROVOZNÍ ASISTENT/KA
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- PROVOZNÍ ASISTENT/KA Kontakt: pí Bc. Petra Třešťáková, e-mail: tresnakova@rubikoncentrum.cz PRACOVNÍ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OSOBY S TRESTNÍ MINULOSTÍ. Smyslem zřízení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestné minulosti znevýhodněné na trhu práce. Náplň práce: - administrativní podpora (práce na PC, skenování, kopírování) a zajištění servisu kanceláře - organizační podpora vzdělávacích a jiných akcí - osobní a telefonická komunikace (partnerské subjekty, externisté, klienti) - samostatné zpracování dílčích úkolů - úklid kanceláře Požadavky: - zájem o cílovou skupinu osob s trestní minulostí - praxe na administrativní pozici výhodou, nikoli podmínkou - základní uživatelská znalost PC programů Word a Excel, Internet - spolehlivost, příjemné vystupování, smysl pro týmovou spolupráci - organizační a komunikační schopnosti Nabízíme: - smysluplnou práci v příjemném pracovním prostředí - zaškolení, vzdělávací kurzy - možnost celého nebo polovičního úvazku (DPČ nebo pracovní smlouva) - hrubá mzda 12.200,- Kč při plném úvazku (mzda krácena podle výše úvazku) - pracovní doba: Po-Pá - nástup podle dohody, nejpozději od října 2017 - místo výkonu práce: Karlovy Vary Své strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte kontaktní osobě: Petra Třešňáková, na e-mailovou adresu tresnakova@rubikoncentrum.cz, tel. 777 496 369. Místo výkonu práce: Dr. Davida Bechera 151/24, 360 01 Karlovy Vary

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 12200 do

Web:
Kontakt: Třešňáková, Petra
Email: tresnakova@rubikoncentrum.cznic
Telefon: +420 778 424 024
Při zájmu o volné místo Sekretáři (všeobecní) PROVOZNÍ ASISTENT/KA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.