Blokování facebooku
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Korkové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

PLAKOR CZECH s.r.o.

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) Koordinátor/ka technického provozu/

Město (Kraj), ulice: Mošnov (Nový Jičín) Průmyslová  | Více informací o Obec Mošnov
Obor: Administrativa
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) Koordinátor/ka technického provozu/oddělení údržby
- Nástup od 2016-11-15
- Jednosměnný provoz
- z:24.10.2016 volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, Požadavky: znalost korejského jazyka slovem i písmem, kontrola výroby, vytváření plánů a plánování produkce, realizace nových projektů. Kontakt: e-mailem: lowakova@plakor.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV

Nabízíme:
- Plat v kč: od 50000 do

Web:
Kontakt: Lowaková, Lucie
Email: lowakova@plakor.cznic
Telefon: +420 724 431 556,552 303 820
Při zájmu o volné místo Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) Koordinátor/ka technického provozu/, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.