Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Informační stojany
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Ricardo Prague s.r.o.

Vývojáři softwaru Technical Advisor (Mechanical Simulations)

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Thámova  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Vývojáři softwaru Technical Advisor (Mechanical Simulations)
- Nástup od 2017-09-15
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce: Ricardo Prague s.r.o., Palác Karlín, Thámova 11 - 13, 186 00 - Praha 8 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 221 729 157 (Pracovní dny: 9:00 - 16:00), nebo e-mailem na adresu tomas.petrik@ricardo.com Kontaktní osoba: pan Tomáš Petřík UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Náplň práce: -Spolupráce s produktovým manažerem na podpoře komerčních aktivit na evropském trhu -Provádění uživatelských recenzí a testování nových funkcí softwaru -Pomoc s technickými prezentacemi, marketingovými materiály a předváděním produktu -Poskytování podpory zákazníkům včetně osobních návštěv. Příprava a dodávání školení pro zákazníky -Zajištění včasné komunikace zákazníkům ohledně aktualizací produktu -Informování o zákaznické zpětné vazbě pro oddělení produktového managementu a vývojové týmy Požadujeme: -Vysokoškolské vzdělání ve strojírenství nebo příbuzném oboru -Schopnost efektivně komunikovat se zákazníky -Zkušenost s Mechanickými nebo FE Simulačními nástroji, které jsou podobné softwarovým produktům společnosti Ricardo -Orientace ve spalovacích motorech, převodovek a jejich součástí -Alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny (denní komunikace s rodilými mluvčími) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 60000 do 70000

Web:
Kontakt: Petřík, Tomáš
Email: tomas.petrik@ricardo.comnic
Telefon: +420 221 729 157
Při zájmu o volné místo Vývojáři softwaru Technical Advisor (Mechanical Simulations), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.