Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Pojízdné tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Advanced Design Solution s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti ostatních odborných služeb projektový manažer

Město (Kraj), ulice: Kopřivnice (Nový Jičín)  | Více informací o Město Kopřivnice
Obor: Služby
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti ostatních odborných služeb projektový manažer
- Nástup od 2017-04-01
- Jednosměnný provoz
- z:4.1.2017 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Požaduje se dobrá technická znalost nezávisle zavěšených náprav a převodovek pro speciální terénní vozidla, schopnost samostatně vést obchodní jednání a znalost mezinárodního obchodu s výše uvedenými výrobky, výborná angličtina ,velmi dobrá znalost Microsoft Word, ochota k zahraničním služebním cestám. Projektový manažer bude samostatně zodpovědný za svěřený okruh zákazníků , zejména bude mít na starosti obchodní aktivity v Indii. Znalost místního prostředí výhodou Inf.:schůzka po předchozí tel.dohodě nebo emailem

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Práce s PC - textový editor (Word)
- Jiné
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do 60000

Web:
Kontakt: Jeličová, Martina
Email: mjelicova@ads-cz.comnic
Telefon: +420 724 292 112
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti ostatních odborných služeb projektový manažer, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.