Blokování facebooku
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Flipcharty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

SMS finanční poradenství, a.s.

Řídící pracovníci v oblasti pojišťovacích služeb Manažer obchodní skupiny

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Kodaňská  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Ekonomika, bankov., pojišť...
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti pojišťovacích služeb Manažer obchodní skupiny
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- Adresa: Hvězdova 1716, 14000 Praha 4 Kontakt: Antonín Přehnal, tel.: 730570586, e-mail: antonin.prehnal@sms-as.eu Požadavky: ( Náplň práce ) - Vést motivovat a rozšiřovat tým obchodníků. Plnění produkčních a personálních cílů ve svěřené oblasti . - Vedení hodnotících pohovorů - Nábor nových obchodních zástupců - Reprezentace firmy ( klubové akce, reklama atd..)

Požadujeme:
- Vzdělání: Vyšší odborné
- Práce s PC
- Řidičský průkaz

Nabízíme:
- Plat v kč: od 43600 do

Web:
Kontakt: Přehnal, Antonín
Email: antonin.prehnal@sms-as.eunic
Telefon: +420 730 570 586
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti pojišťovacích služeb Manažer obchodní skupiny, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.