Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Korkové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

STAR-NOVA s.r.o.

Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací TECHNIK V TELEKOMUNIKACÍCH

Město (Kraj), ulice: Nová Role (Karlovy Vary) Chodovská  | Více informací o Město Nová Role
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací TECHNIK V TELEKOMUNIKACÍCH
- Nástup od 2017-12-07
- Jednosměnný provoz
- TECHNIK V TELEKOMUNIKACÍCH Kontakt: pí Barbara Kovářová, e-mail: bkovarova@gold-net.cz Pracovní náplň: - řešení incidentů, projektových a technických zadání a úkolů - správa a údržba přístupových bodů - komunikace se zákazníkem, support pro zákazníky - vykazování práce v IS zaměstnavatele - práce na vybraných projektech a jejich evidence v IS firmy (dle zadání) Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - odolnost vůči stresu - dobré komunikační schopnosti - samostatnost, zodpovědnost Výhodou: - vzdělání v oboru elektro - základní znalost IP protokolu - částečná znalost Linux - osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/78 Sb. - praxe v oboru Místo výkonu práce: Chodovská 236/6, 362 25 Nová Role

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 30000

Web:
Kontakt: Šaloun, Milan
Email: nic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací TECHNIK V TELEKOMUNIKACÍCH, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.