Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Flipcharty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Laird Technologies s.r.o.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) SEŘIZOVAČ AUTOMATI

Město (Kraj), ulice: Liberec (Liberec) Průmyslová  | Více informací o Statutární město Liberec
Obor: Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) SEŘIZOVAČ AUTOMATIZACE
- Nástup od 2017-10-10
- Třísměnný provoz
- Náplň práce: zodpovědnost za přípravu, nastavení a seřízení strojních zařízení, balících a montážních automatů pro daný projekt, práce s kamerovými systémy, roboty, manipulátory, senzorikou, pneumatikou a PC, úzká spolupráce s odděleními kvality, údržby a automatizace, základní údržba strojních zařízení, diagnostika závad, výměna senzorů, mechanických součástí a pod. Požadujeme: SOU/SŠ elektrotechnického zaměření, praxe je výhodou, ale může být i šikovný absolvent, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve 3 směnném provozu, znalost práce na PC, vyhláška 50 §6 výhodou, orientace v pneumatice Nabízíme: trvalý pracovní poměr, příplatek za odpolední, možnost přesčasů, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, 2x ročně flexi passy, další firemní benefity Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 16.00 hod.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 121 do 132
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc

Web: http://www.lairdtech.com
Kontakt: McIvor, Karolina
Email: karolina.mcivor@lairdtech.comnic
Telefon: +420 736 515 085
Při zájmu o volné místo Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) SEŘIZOVAČ AUTOMATI, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.