Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Kapsy na dokumenty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Studio <> s.r.o.

Obchodní náměstci (ředitelé) vedoucí oddělení prodeje

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Štefánikova  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Nákup, prodej a obchod
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Obchodní náměstci (ředitelé) vedoucí oddělení prodeje
- Nástup od 2017-12-01
- Jednosměnný provoz
- místo výkonu práce: Štefánikova 203/23, Praha 5 Kontaktovat e-mailem:Mustafina@emischool.com Administrativní vedení klíčových klientů, odpovědnost za chod specifického oddělení, příprava a kontrola požadovaných dokumentů včetně překladu marketingových, obchodních a ekonomických textů, účast a reprezentace na konferenčních a obchodních jednání (ruština-čeština-angličtina-italština). Příprava a vypracování technických navrhů projektů, návrh a planování marketingové kampané. Požadavky: praxe v oboru profesionální nehtové kosmetiky (výroba a distribuce), praxe v obchodu, základní znalosti z oborů chemie, zkušenost s účetními uzávěrkami, pokročilá znalost Excel, Adobe Photoshop a CRM systémů, profesionální vzdělávání - absolvované kurzy v oblasti prodeje. Zkušeností v oboru žurnalistiky. Min. vzdělaní - magistr v oblasti distribuce nebo reklamy a PR. Praxe ve vedoucí pozicí minimálně 5 let. Praxe v oboru marketing min. 2 roky, corporate sales - min. 2 roky, distribuce - min. 2 roky. Znalost RJ, ČJ, IJ na min. úrovní C1. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, karta Multisport, nadstandardní dovolená

Požadujeme:
- Vzdělání: Bakalářské
- Práce s PC
- Ruština úroveň: Aktivní
- Italština úroveň: Aktivní
- Čeština úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 35000 do

Web:
Kontakt: Mustafina, Indira
Email: mustafina@emischool.comnic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Obchodní náměstci (ředitelé) vedoucí oddělení prodeje, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.