Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Flipcharty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

JIP východočeská, a.s.

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci Technik/technička IT podpory

Město (Kraj), ulice: Pardubice (Pardubice) Hradišťská  | Více informací o Statutární město Pardubice
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci Technik/technička IT podpory
- Nástup od 2018-02-01
- Pružná pracovní doba
- Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme: Obecnou orientace v IT, zkušenosti a praxi s administrací desktopových operačních systémů Windows, uživatelská znalost běžných desktopových aplikací, řidičský průkaz skupina B. Velkou výhodou je: Praxe a zkušenosti z obdobné pozice, zkušenosti s uživatelskou podporou, zkušenosti se správou sítí LAN a serverů Windows, hlubší znalosti MS Office Osobnostní předpoklady: Schopnost pracovat samostatně i v týmu, zodpovědný přístup, důslednost, flexibilita, komunikativnost, ochota a zájem se učit nové věci, schopnost komunikace s IT odborníky i běžnými uživateli. Hlavní náplň práce: Řešení denních problémů spojených s provozem IT v rámci společnosti, podpora uživatelů a řešení uživatelských problémů, zadávání požadavků a incidentů do tiketovacího systému, spolupráce na administraci ERP systému společnosti, spolupráce s ostatními členy oddělení IT podpory Nabízíme: Práci na plný úvazek s pracovní smlouvou. Možnost odborného rozvoje v oblasti IT. Dobré pracovní a platové podmínky. Přátelský kolektiv. Pružná pracovní doba. Pozice je vhodná jak pro juniory tak i pro zkušenější IT odborníky První kontakt osobně - 16:00

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV
- Práce s PC
- Práce s PC - textový editor (Word)
- Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
- Práce s PC - prezentační software
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15500 do 20000

Web:
Kontakt: Kavka, Miloslav
Email: miloslav.kavka@jip-napoje.cznic
Telefon: +420 777 791 076
Při zájmu o volné místo Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci Technik/technička IT podpory, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.