Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Křídové tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Obchodní zástupci Obchodní zástupce/kyně

Město (Kraj), ulice: Ostrava (Ostrava-město)  | Více informací o Statutární město Ostrava
Obor: Ekonomika, bankov., pojišť...
Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Obchodní zástupci Obchodní zástupce/kyně
- Nástup od 2017-12-01
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce: Ostrava, ČR Životopisy zasílat na email: info@snabytek.com , předmět "ŽIVOTOPIS OBCHODNÍ ZÁSTUPCE" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ! Hledáme pro naši společnost Obchodního zástupce. Baví Vás práce obchodního zástupce na cestách? Hledáte velmi kreativní práci? Jste dobrý obchodník? Hledáme právě Vás.. Hledáme aktivního kolegu do terénu. Objíždění staveb, obchodních partnerů. Aktivní vyhledávání. Jste-li ambiciózní máte dobré nápady a umíte je realizovat, byly a budou za Vámi významné obchodní výsledky neváhejte nás kontaktovat. Preferujeme SŠ/VŠ vzdělání. Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - práce se zajímavými produkty - základní fixní složka s velkorysým osobní ohodnocením - prémie z obchodního výsledku (významná motivační složka) Pokud jste se našli v tomto inzerátu, prosím, kontaktujte nás. Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru. Nástup možný po dohodě - ihned.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 50000 do 60000

Web:
Kontakt: MIKETA, JAN
Email: nic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Obchodní zástupci Obchodní zástupce/kyně, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.