Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Kapsy na dokumenty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

REINFURT - ČR, k.s.

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů Technik údržby

Město (Kraj), ulice: Prachatice (Prachatice) Průmyslová  | Více informací o Město Prachatice
Obor: Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Mechanici a opraváři elektronických přístrojů Technik údržby
- Nástup od 2018-01-01
- Jednosměnný provoz
- Technik údržby pro výrobní závod REINFURT -ČR, k.s. Náplň práce: - údržbářské práce spojené s údržbou strojů a údržbou budovy - údržba a oprava nástrojů pro ruční montáž ložisek - práce s jemnou mechanikou pod mikroskopem Požadujeme: - střední odborné vzdělání v oboru technického zaměření - praxe v oboru min. 3 roky - pečlivost - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - práci ve stabilním a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - práce v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou - možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy - systém zaměstnaneckých výhod a týden dovolené navíc Možnost nástupu: ihned / dohodou Kontakt: Lucie Novotná, e-mail: lucie.novotna@reinfurt.cz, tel.: 380 601 039, 725 110 166

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do

Web:
Kontakt: Novotná, Lucie
Email: lucie.novotna@reinfurt.cznic
Telefon: +420 380 601 039
Při zájmu o volné místo Mechanici a opraváři elektronických přístrojů Technik údržby, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.