Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Futures s.r.o.

Systémoví analytici WEBOVÝ SPECIALISTA

Město (Kraj), ulice: Turnov (Semily) Trávnice  | Více informací o Město Turnov
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Systémoví analytici WEBOVÝ SPECIALISTA
- Nástup od 2018-01-09
- Jednosměnný provoz
- Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Máme přes 100 zahraničních klientů, kteří spravují více než 5 mld dolarů. Hledáme do našeho malého pohodového týmu spolehlivého kolegu pro klientskou (helpdesk) a marketingovou podporu. Budeš pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností homeoffice. Co budeš dělat - klientskou podporu včetně analýzy požadavků na úpravu funkcionality aplikací - testování funkčnosti nově vytvořených funkcí aplikace - podporu programátorského vývoje - podporu marketingových aktivit Co očekáváme - pokročilou znalost angličtiny - spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení - dobré organizační schopnosti - znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodou Co nabízíme - pohodový kolektiv - dobré platové podmínky - panáka dobrého pití s každým novým klientem - firemní mobil a notebook - možnost částečné práce z domova - pružnou pracovní dobu - možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP - možnost podílu na výsledcích firmy - práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů - zázemí stabilní firmy (12 let na trhu)

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 40000

Web:
Kontakt: Topol, Pavel
Email: pavel@fundpeak.comnic
Telefon: +420 603 499 873
Při zájmu o volné místo Systémoví analytici WEBOVÝ SPECIALISTA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.