Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně

Prodavači v prodejnách Zástupce vedoucí/ho prodejny

Město (Kraj), ulice: Tísek (Nový Jičín)  | Více informací o Obec Tísek
Obor: Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Prodavači v prodejnách Zástupce vedoucí/ho prodejny
- Nástup od 2017-12-01
- Dělené směny
- Z:16.11.2017. Místo výkonu práce Tísek. Vyučen v oboru prodavač/ka a s praxí v obchodě. dobrá praktická znalost provozu prodejny, komunikativnost, pečlivost, odpovědnost a znalost práce na PC. Zkušenosti s vedením kolektivu prodejny výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění, systém firemního vzdělávání. Vyplňte prosím dotazník a vložte životopis na stránkách www.jednota-hodonin.eu. V sekci kariéra - dotazník pro uchazeče. Telefonický kontakt od 7:00 do 15:30 hodin. Osobní schůzka dohodou.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 13200 do
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Brhel, František
Email: brhel.frantisek@jednota-hodonin.cznic
Telefon: +420 518 389 236
Při zájmu o volné místo Prodavači v prodejnách Zástupce vedoucí/ho prodejny, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.