Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Flipcharty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

BLESK Servis s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní Pracovník/ce ostrahy, strážný

Město (Kraj), ulice: Olomouc (Olomouc) U panelárny  | Více informací o Statutární město Olomouc
Obor: Ostatní

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci ostrahy, strážní Pracovník/ce ostrahy, strážný
- Nástup od 2018-01-01
- Nepřetržitý provoz
- Pracoviště: U panelárny č.p. 666/14, Olomouc. Vhodné pro OZP. Hledáme strážné pro střežení areálu v Olomouci. Jedná se o noční střežení během všedních dní, víkendy a svátky nepřetržitě. V případě zájmu volejte POUZE technikovi zakázky - David Urbančík, tel. 774 110 964. Nechodit na uvedenou adresu!

Požadujeme:
- Vzdělání: Nižší střední odborné

Nabízíme:
- Plat v kč: od 16000 do

Web:
Kontakt: Urbančík,
Email: nic
Telefon: +420 774 110 964
Při zájmu o volné místo Pracovníci ostrahy, strážní Pracovník/ce ostrahy, strážný, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.