Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Korkové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

MONACO int. s.r.o.

Obchodní zástupci Obchodně-technický pracovník s IJ/AJ

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Mladoboleslavská  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Ekonomika, bankov., pojišť...
Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Obchodní zástupci Obchodně-technický pracovník s IJ/AJ
- Nástup od 2017-12-11
- Jednosměnný provoz
- Náplň práce: -tvorba obchodních nabídek na prodej gastrozařízení -administrativní podpora technického oddělení, -komunikace se zákazníky písemně a osobně -spolupráce s marketingovým oddělením na propagaci zařízení -objednávání nových gastronomických zařízení od tuzemských i zahraničních dodavatelů, -spolupráce na vytváření gastro projektů, -práce v systému ABRA, Požadovaný profil: -SŠ/VŠ vzdělání (technického zaměření výhodou), -prokazatelná praxe na obdobné pozici nebo v oboru gastro -výborná uživatelská znalost PC, -znalost IJ nebo AJ podmínkou, -znalost skladového hospodářství v systému ABRA výhodou, -znalost grafických programů výhodou Nabízíme: - samostatnou pracovní pozici s různorodou náplní práce, - možnost profesního růstu, - možnost využití cizího jazyka v každodenní komunikaci, - práci v jedné z předních společností v oboru, - hlavní pracovní poměr, - práci v příjemném kolektivu, - nástup ihned.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Práce s PC
- Angličtina úroveň: Aktivní
- Italština úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22000 do

Web:
Kontakt: Klimasová, Zuzana
Email: hmgastro@seznam.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Obchodní zástupci Obchodně-technický pracovník s IJ/AJ, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.