Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Informační stojany
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

KUPEN GF cz, s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK - OBCHODNÍ REFERENT

Město (Kraj), ulice: Liberec (Liberec) Tanvaldská  | Více informací o Statutární město Liberec
Obor: Logistika a doprava
Nákup, prodej a obchod
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK - OBCHODNÍ REFERENT
- Nástup od 2018-01-12
- Jednosměnný provoz
- Popis funkce: - vedení skladových dokladů - příjemky, výdejky, inventury - výdej a příjem zboží - manipulace, nakládání, přemísťování zboží Požadujeme: - spolehlivost, pečlivost, odpovědnost - uživatelskou znalost práce na PC - samostatný přístup k práci - komunikační schopnosti Nabízíme: - zajímavou práci v malém kolektivu s možnosti kariérního postupu - možnost komunikace se zahraničním partnerem - bonus na Vánoce a dovolenou Možnost i na zkrácený úvazek Zaslat životopis e-mailem podmínkou, vhodní uchazeči budou kontaktováni - nechodit osobně, kontaktní osoba se nenachází v místě výkonu práce.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Kondrová, Renata
Email: info@kupen.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK - OBCHODNÍ REFERENT, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.