Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Magnetické tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

DONGWON CZ, s.r.o.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech TECHNOLOGOVÉ

Město (Kraj), ulice: Třinec (Frýdek-Místek)  | Více informací o Město Třinec
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech TECHNOLOGOVÉ
- Nástup od 2018-04-01
- Pružná pracovní doba
- Aktualizace 8. 3. 2018 Požadujeme - znalost AJ na komunikativní úrovni, přesnost a pečlivost, samostatnost, iniciativa, schopnost komunikovat, flexibilita, technické schopnosti, schopnost pracovat v týmu. Náplň práce - posuzuje účinnost navrhovaných změn v oblasti automatizace, spolupracuje s útvarem údržby při odstraňování závad strojních zařízení, monitoruje chyby, zodpovídá za stanovení výkonové normy a správnou spotřebu materiálu, navrhuje opatření na předcházení kolizí řídících systémů. Hlási se e-mailem : kariera@dwmic.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Angličtina úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 26000 do
- Jiné výhody
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc
- Zvláštní prémie

Web:
Kontakt: Zarembová, Andrea
Email: kariera@dwmic.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech TECHNOLOGOVÉ, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.